Baby Club Žabka

Plávanie pre bábätká v okolí Banskej Bystrice. Plavecké certifikované centrum s morskou vodou pre plávanie dojciat, batoliat a predškolákov. ( deti od 4 roch mesiacov do 6 rokov)

facebookyoutube
 

Baby bar žabka – herňa

Pre spríjemne chvíľ s Vašimi drobcami môžete využiť po každej odplávanej lekcii našu herňu s baby barom bez obmedzenia doby pobytu. Mimo Vašej lekcie je herňa spoplatnená 1€/ 1 dieťa. Vhodné na aklimatizáciu najmä v chladnejších mesiacoch. V herni sa deti môžu pohrať a vy si môžete oddýchnuť a ponúknuť sa našimi prírodnými produktami baby baru.

Baby bar ponúka:

  • rôzne druhy káv
  • osviežujúce nápoje na prírodnej báze bez konzervantov a umelých prísad
  • pečená bagetka s oblohou

Baby infrasauna

Po každej odplávanej lekcii. V infrasaune využívame ako tepelný zdroj infra žiarenie, ktoré má rovnaké účinky ako slnko. Absorbcia tepla preniká do hĺbky tela až 4 cm a ovplyvňuje tým regeneračné a liečebné procesy. Infračervený tepelný systém veľmi účinne detoxikuje organizmus a lieči celé telo pri teplotách 35°C až 60°C, preto je infra sauna najvhodnejším spôsobom aj pre najmenšie deti. Účinkuje na zlepšenie imunity dieťaťa, prekrvuje organizmus a tým zvýši prívod krvi a kyslíka k bunkám tkanív, dôjde k urýchleniu regeneračných a liečebných procesov a k vyplavovaniu nepotrebných odpadových látok metabolizmu.

facebooktwittergoogle_plus