Baby Club Žabka

Plávanie pre bábätká v okolí Banskej Bystrice. Plavecké certifikované centrum s morskou vodou pre plávanie dojciat, batoliat a predškolákov. ( deti od 4 roch mesiacov do 6 rokov)

facebookyoutube
 

Plávanie v slanej vode

Veľa plaveckých jasličiek na Slovensku bohužiaľ využíva priestory wellness centier a iných verejných bazénov s čisto chlórovou dezinfekciou vody pre baby plávanie. Preto sme sa rozhodli investovať a postaviť bazén určený len pre deti tak, aby vyhovoval hygienickým nárokom dojčiat a batoliat. Rozhodnite sa kde, v čom a s kým plávate s vašimi detičkami.

Plávame v detských priestoroch BABY CLUB ŽABKA, kde máme bazén so slanou morskou vodou, pridávame do nej soľ z jadranského mora, ktorej koncentrácia je o trošičku nižšia ako ľudská slza, preto deti neštípu očká. Slaná voda v našom bazéne priaznivo pôsobí na citlivú detskú pokožku a dýchacie cesty,a preto baby plávanie v takto upravenej vode môžu navštevovať aj detičky s problémovou pokožkou uvoľňuje dýchacie cesty, mikročastice soly sa naviažu na hlieny v dýchacích cestách a tým napomôžu aby sa hlien rýchlejšie dostal von z nošteka a neukladal sa v prínosových dutinách.

Je to veľkou výhodou najmä ak detičkám začínajú vychádzať zúbky, vtedy je zvýšená hlienotvorba a dýchacie cesty sa upchávajú. Prítomnosťou v slanej vode sa hlien uvolní a nezateká. Kvalita vody spĺňa všetky hygienické normy a požiadavky pre plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov. Voda v našom bazéne je ešte špeciálne dezinfikovaná aj UV lampou, Bazén sa výhradne používa na inštruktážne plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov, nie je prístupný verejnosti!
Cenník plávania | Ako sa prihlásim na plávanie?

Kurzy plávania pre deti od 4 mesiacov do 6 rokov

Mesačné kurzy plávania v pravidelných termínoch s možnosťou výberu:

  • Malý kurz 1x do týždňa- 4 lekcie
  • Veľký kurz 2x do týždňa- 8 lekcií 

Cenník plávania plávania pre deti od 4 mesiacov do 6 rokov | Ako sa prihlásim na plávania pre deti od 4 mesiacov do 6 rokov?

Privátna lekcia

Lekcia určená indvividuálnej výučbe pre jedno dieťatko, kedy sa inštruktorka venuje výhradne len jemu. Vhodné najmä pre detičky s oslabenou imunitou, alebo pre detičky, ktoré potrebujú špeciálne individuálny pristup. Privátnu lekciu môžu využiť aj rodičia, ktorí chcú byť obaja v bazéne so svojou ratolesťou.
Cenník privátnej lekcie plávania

Ukážková lekcia plávania

 Vyberte si to najkvalitnejšie pre vaše dieťatko. Príďte na ukážkovú hodinu, radi vám všetko ukážeme a vysvetlíme.
Cenník ukážkovej lekcie plávania | Ako sa prihlásim na ukážkovú lekciu plávania?

Rodinné plávanie

Pripravili sme pre Vás dlho očakávanú službu pre rodinky s deťmi. Ako využiť dni nepriaznivého počasia s malými deťmi vhodne a najmä zdravo? Vyskúšajte si spolu s vašimi deťmi rodinné plávanie.

  • zdravým pohybom vbazéne  s morskou vodou s teplotou 30-32°C
  • otužovaním a pobytom v infrasaune
  • správnym vybitím energie detí vo veľkej herni

To všetko môžete využiť v podobe rodinného plávania, prenajatím našeho bazéna len pre Vás.

V cene prenájmu je bazén a infrasauna. V bazéne ste len vy a vaše ratolesti, inštruktor je pri bazéne ako dozor. Maximálny počet dospelých osôb v bazéne je 4, podmienkou je min. 1 dieťa na 2 dospelých. Do bazéna môžu ísť len deti do veku 6 rokov nakoľko je bazén určený pre plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov.
Cenník rodinného plávania | Ako sa prihlásim na rodinné plávanie

Baby infrasauna

Po každej odplávanej lekcii mate moznost vyuzit našu infrasavnu. V infrasaune využívame ako tepelný zdroj infra žiarenie, ktoré má rovnaké účinky ako slnko. Absorbcia tepla preniká do hĺbky tela až 4 cm a ovplyvňuje tým regeneračné a liečebné procesy. Infračervený tepelný systém veľmi účinne detoxikuje organizmus a lieči celé telo pri teplotách 35°C až 40°C, preto je infra sauna najvhodnejším spôsobom aj pre najmenšie deti. Účinkuje na zlepšenie imunity dieťaťa, prekrvuje organizmus a tým zvýši prívod krvi a kyslíka k bunkám tkanív, dôjde k urýchleniu regeneračných a liečebných procesov a k vyplavovaniu nepotrebných odpadových látok metabolizmu.

Baby bar žabka

Pre spríjemnenie chvíľ s Vašimi drobcami môžete využiť po každej odplávanej lekcii našu herňu s baby barom bez obmedzenia doby pobytu. Vhodné na aklimatizáciu najmä v chladnejších mesiacoch. V herni sa deti môžu pohrať a vy si môžete oddýchnuť a ponúknuť sa našimi prírodnými produktmi baby baru. Mimo Vašej lekcie je herňa spoplatnená 1€/ 1 dieťa.

 

 

facebooktwittergoogle_plus