Baby Club Žabka

Plávanie pre bábätká v okolí Banskej Bystrice. Plavecké certifikované centrum s morskou vodou pre plávanie dojciat, batoliat a predškolákov. ( deti od 4 roch mesiacov do 6 rokov)

facebookyoutube
 

Hlavná inštruktorka Mgr. Katarína Žabková  FYZIOTERAPEUT, LEKÁRSKA FAKULTA, UNIVERZITA KOMENSKÉHO BRATISLAVA

Počas praxe na vysokej škole – Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave som praxovala v rehabilitačnom zariadení venujúcom sa detičkám s rôznym druhom postihnutia. Vykonávala špeciálne fyzioterapeutické postupy a metódy. V roku 2008 absolvovala kurz Hippoterapia v Hronovciach a následne na Slovenskej Zdravotníckej Univerzite v Bratislave. 

V roku 2009 po skončení vysokej školy som pracovala ako aqua baby inštruktorka v jednom z najznámejších baby clubov v Bratislave. kde som sa po prvý krát stretla so slanou vodou v bazéniku pre baby plávanie. Slaná voda má úžasný účinok pre citlivú detskú pokožku, a preto som sa rozhodla vybudovať detský bazénik so slanou vodou aj u nás v Banskej Bystrici.

V roku 2010 som sa zúčastnila certifikovaného kurzu Kurz Babyfit – pohybové vzdelávanie detí predškolského veku v Bratislave.

V roku 2010 a 2011 som absolvovala vzdelávací program v akreditovanom pracovisku MŠMT, Eva Kiedroňová v Prahe, kde získala osvedčenie o kvalifikácií: „Inštruktor plávania kojencov, batoliat a predškolákov“.

Od roku 2011 posoby v BABY CLUBE ŽABKA v Banskej Bystrici na Fončorde. Jej ulohou je školenie instruktoriek ktore plavaju v nasom clube. Dohliada nato aby vsetky cviky a manipulacne hmaty boli v sulade zo zakonitostami psychomotorickeho vyvoja dietata primeraneho jeho veku.

V roku 2016 absolvovala fyzioterapeutické školenie- GENERAL MOVEMENTS TRUST - kvalitatívne hodnotenie základných pohybov novorodencov. Prenatálne a postnatálne vyhodnotenie intergrity nervového systému

V marci 2017 som absolvovala odborný kurz DIAGNOSTIKA A KINEZIOTERAPIA U IDIOPATICKEJ SKOLIÓZY U DETÍ A DOSPELÝCH 

V októbri 2017 som nadobudla nové vedomosti v postgraduálnom kurze v neurorehabilitácii v ADELI centre v spolupráci so Slovenskou komorou fyzioterapeutov 

Júni v roku 2018 som zúčastnila na kurze KINEZIOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA V RANNOM DETSKOM VEKU

V marci 2022 som sa zúčastnila BRATISLAVSKÝCH POSTGRADUÁLNYCH DNÍ DETSKEJ NEUROLÓGIE

Veľmi zaujímavý kurz fyzioterapie detí som absolvovala v apríli v roku 2022

Máj 2022 bol pre mňa veľmi zaujímavý, nakoľko som sa zúčastnila odborného kurzu DYNAMICKÁ NEUROMUSKULÁRNA STABILIZÁCIA PODĽA KOLÁRA, Koncept založený na vývojovej kineziológii

Novembri 2022 som sa zúčastnila pediatrickej konferencie s medzinárodnou účasťou v Martine

Sústavným a kontinuálnym vzdelávaním som nadobudla v 5/2023 zručnosti a vedomosti po absolvovaní vzdelávacej akcie PODOSKOP- vyšetrenie a klinická interpretácia

facebooktwittergoogle_plus