Baby Club Žabka

Plávanie pre bábätká v okolí Banskej Bystrice. Plavecké certifikované centrum s morskou vodou pre plávanie dojciat, batoliat a predškolákov. ( deti od 4 roch mesiacov do 6 rokov)

facebookyoutube
 
26.11.2015

 

Týmto by sme Vám chceli zdôvodniť, aké potrebné je pre nás potvrdenie od lekára, ktoré od Vás vyžadujeme pred prvým plávaním a rovnako aj vtedy, keď z kurzíkov vymeškáte viac hodín. Lekárske potvrdenie je pre nás niečo ako dôkaz, že Vaše dieťatko je zdravotne v poriadku a nemôže ohroziť (nakaziť) ostatné deti v kurze. Myslíme si, že nie je až taký problém nám toto potvrdenie doniesť, vzhľadom na to, že rovnako ako ide o bezpečnosť ostatných detí, ide aj o bezpečnosť tých Vašich. Mali by ste na to myslieť a nežiadať od nás náhradky bez toho, aby sme si my neboli istí, že Vaše dieťatko je úplne zdravé.Bezpečnosť detičiek je u nás na 1. mieste!!
Takže veríme, že chápete podstatu tohto potvrdenia a dáte nám za pravdu, že bez neho to proste nejde a jednoducho to nie je len náš výmysel. Prajeme Vám pekný deň. S pozdravom BabyClubZabka

facebooktwittergoogle_plus